K7 Ultimate Security

Antivirüs, İnternet Güvenliği ve Kişisel Bilgi Güvenliği Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 148 MB
  • Version 14.1.0216
  • Dil İngilizce
  • Firma K7 Computing Private Limited
K7 Ultimate Security kullanışlı arayüz araçlarıyla kullanıcılarına internet güvenliği, kişisel bilgi güvenliği, antivirüs araçları ve bilgisayarınızda en üst düzeyde korumayı sağlayan kullanışlı bir güvenlik yazılımıdır.

K7 Ultimate Security kullanışlı arayüz araçlarıyla kullanıcılarına internet güvenliği, kişisel bilgi güvenliği, antivirüs araçları ve bilgisayarınızda en üst düzeyde korumayı sağlayan kullanışlı bir güvenlik yazılımıdır.

K7 Ultimate Security programı ile indirilen dosyalarınızı ve epostalarınızı otomatik olarak taramadan geçirip içeriklerinde herhangi bir virüs saptaması durumunda sizi uyararak önlem almanızı sağlamaktadır. Gerçek zamanlı koruma özelliği ile K7 Ultimate Security her an bilgisayarınızı sürekli izlemekte, kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı koruma almak için tetikte bekleyerek herhangi bir değişiklik ve yayılım konusunda sizi uyarmaktadır. K7 Ultimate Security virüs tarama ve virüs temizleme gibi temel antivirüs özelliklerine sahip yazılım  virüs sızmalarını engellemektedir. Firewall yada Türçe adı ile güvenlik duvarı modülü sayesinde internet güvenliğinizi sağlamaktadır. İnternet bağlantınızı denetleyerek gelen-giden bağlantılarınızı kontrol altına almanızı sağlayan K7 Ultimate Security yazılımı ile kötü amaçlı iç ve dış kaynaklara karşı korumaktadır. 

K7 Ultimate Security uygulaması Identity Protection özelliği ile şifreleriniz ve kişisel bilgileriniz için ek koruma araçlarına sahiptir. K7 Ultimate Security uygulamasının kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan özellikleri saymakla bitmezken USB virüs koruma kalkanı sayesinde otomatik olarak bilgisayarınıza bağladığınız USB bellekleri tarar ve virüs sızmalarını engeller. Bunu yanında K7 Ultimate Security ebeveyn kontrolü araçları sayesinde çocuklarınızın internet gezintileri sırasında ne yaptıklarını kontrol ederek uygunsuz girişimleri engelleyebilirsiniz. Ayrıca yedekleme özelliği sayesinde önemli dökümanlarınızı ve dosyalarınızı harici bellek ve medyalar üzerine yedekleyebilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster
K7 Ultimate Security indir